HBG-100-48A
HBG-100-spec.pdf
Код товару: 124259
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > Блоки живлення для світлодіодів та світлодіодних виробів
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-48A HBG-100-48A Виробник : MEAN WELL 2682087.pdf Description: MEAN WELL - HBG-100-48A - LED-Treiber, 96 W, 48 VDC, 2 A, Konstantstrom, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 48VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 2A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: HBG-100
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 96W
SVHC: No SVHC (27-Jun-2024)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-100-48A HBG-100-48A Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A CC IP65 W/Potentiometer
на замовлення 6 шт:
Кількість Ціна
HBG-100-48A HBG-100-48A Виробник : Mean-Well USA, Inc. hbg-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 5-Pin
на замовлення 8 шт:
Мінімальне замовлення: 3
HBG-100-48A HBG-100-48A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 28.8-48V 2A
на замовлення 2 шт:
товару немає в наявності
HBG-100-48A HBG-100-48A Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HBG-100-48A HBG-100-48A Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт