HBG-100-48B
HBG-100-48B MEAN WELL USA Inc.
HBG-100-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28.8-48V 2A
Features: OCP, OTP, OVP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 28.8 ~ 48V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 63 шт:
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28.8-48V 2A, Features: OCP, OTP, OVP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.12" Dia x 2.62" H (130.0mm x 66.5mm), Voltage - Output: 28.8 ~ 48V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-48B HBG-100-48B Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 48V 2A CC IP67 W/Cable
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-100-48B HBG-100-48B Виробник : Mean-Well USA, Inc. hbg-100-spec.pdf AC/DC LED Power Supply 96W Single 7-Pin
на замовлення 91 шт:
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 16 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
товару немає в наявності
HBG-100-48B HBG-100-48B Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HBG-100-48B HBG-100-48B Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт