HBG-100-48DA
HBG-100-48DA Mean-Well USA, Inc.
hbg-100-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC LED Power Supply 96W Single 7-Pin
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-100-48DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100-48DA HBG-100-48DA Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-48DA HBG-100-48DA Виробник : MEAN WELL HBG-100-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100-48DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100-spec.pdf Description: O/P 28.8~48V2A
HBG-100-48DA HBG-100-48DA Виробник : MEAN WELL HBG-100-spec.pdf LED Power Supplies 96W 28.8-48V 2A CC IP67 DALI