Продукція > MEAN WELL > HBG-100P-36A
HBG-100P-36A
HBG-100P-36A MEAN WELL
HBG-100P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 97.2W 36V 2.7A CC Adj W/Pot
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 4.09" Dia x 1.34" H (104.0mm x 34.0mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.7A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 97 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100P-36A HBG-100P-36A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100P-spec.pdf Description: LED DRVR CC AC/DC 21.6-36V 2.7A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 4.09" Dia x 1.34" H (104.0mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.7A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 97 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-100P-36A HBG-100P-36A Виробник : MEAN WELL HBG-100P-SPEC.PDF AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+45 C, PCB Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100P-36A HBG-100P-36A Виробник : MEAN WELL HBG-100P-SPEC.PDF AC/DC, 97.2W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/2.7А, -40...+45 C, PCB Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт