Продукція > MEAN WELL > HBG-100P-48B
HBG-100P-48B
HBG-100P-48B MEAN WELL
HBG-100P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 96W 48V 2A CC adj by cable
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+45 C, PCB, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-100P-48B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100P-48B HBG-100P-48B Виробник : MEAN WELL HBG-100P-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+45 C, PCB, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100P-48B HBG-100P-48B Виробник : MEAN WELL HBG-100P-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/2А, -40...+45 C, PCB, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100P-48B HBG-100P-48B Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100P-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 28.8-48V 2A