Продукція > MEAN WELL > HBG-100P-60DA
HBG-100P-60DA
HBG-100P-60DA MEAN WELL
HBG-100P-SPEC.PDF
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/1.6А, -40...+45 C, PCB, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC 100W, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 4.09" Dia x 1.34" H (104.0mm x 34.0mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 91%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.6A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 96 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-100P-60DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-100P-60DA HBG-100P-60DA Виробник : MEAN WELL HBG-100P-SPEC.PDF AC/DC, 96W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/1.6А, -40...+45 C, PCB, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-100P-60DA HBG-100P-60DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-100P-spec.pdf Description: LED DRIVER CC 100W
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 4.09" Dia x 1.34" H (104.0mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 91%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.6A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 96 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
HBG-100P-60DA HBG-100P-60DA Виробник : MEAN WELL HBG-100P-spec.pdf LED Power Supplies 96W 36-60V 1.6A CC DALI