HBG-160-24
HBG-160-24 MEAN WELL
HBG-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 156W 24V 6.5A IP67 with Cable
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - HBG-160-24 - LED-Treiber, ITE, 156 W, 24 VDC, 6.5 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 90 V, tariffCode: 85044083, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 24VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 6.5A, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305V, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung, Eingangsspannung, min.: 90V, Produktpalette: HBG-160, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: ITE, Ausgangsleistung, max.: 156W, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Інші пропозиції HBG-160-24
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160-24 HBG-160-24 Виробник : MEAN WELL 3028567.pdf Description: MEAN WELL - HBG-160-24 - LED-Treiber, ITE, 156 W, 24 VDC, 6.5 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 24VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 6.5A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: HBG-160
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: ITE
Ausgangsleistung, max.: 156W
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
товару немає в наявності
HBG-160-24 HBG-160-24 Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-24 HBG-160-24 Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
HBG-160-24 HBG-160-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-160-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 14.4-24V 6.5A