HBG-160-24A
HBG-160-24A MEAN WELL
HBG-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 156W 24V 6.5A IP65 CC adj by pot.
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-160-24A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160-24A HBG-160-24A Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-24A HBG-160-24A Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-24A HBG-160-24A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-160-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 14.4-24V 6.5A