Продукція > MEAN WELL > HBG-160-24DA
HBG-160-24DA
HBG-160-24DA MEAN WELL
HBG-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-160-24DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160-24DA HBG-160-24DA Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/6.5А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-24DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-160-spec.pdf Description: LED DRIVER CC 160W
HBG-160-24DA HBG-160-24DA Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf LED Power Supplies 156W 24V 6.5A CC+CV IP67 DALI