HBG-160-36A
HBG-160-36A MEAN WELL
HBG-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 158.4W 36V 4.4A IP65 CC adj by pot.
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 4.4A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Ratings: IP65, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 158 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160-36A HBG-160-36A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-160-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 4.4A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Ratings: IP65
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 158 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 13 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-160-36A HBG-160-36A Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+85 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-36A HBG-160-36A Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+85 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт