Продукція > MEAN WELL > HBG-160-36DA
HBG-160-36DA
HBG-160-36DA MEAN WELL
HBG-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC 160W, Packaging: Box, Features: OCP, OVP, OTP, Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm), Voltage - Output: 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 158 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: UL 8750, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-160-36DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160-36DA HBG-160-36DA Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+85 C, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-36DA HBG-160-36DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-160-spec.pdf Description: LED DRIVER CC 160W
Packaging: Box
Features: OCP, OVP, OTP
Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, ENEC, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 158 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: UL 8750
DigiKey Programmable: Not Verified
HBG-160-36DA HBG-160-36DA Виробник : MEAN WELL productPdf.aspx?i=321#1 LED Power Supplies 158.4W 36V 4.4A CC+CV IP67 DALI