HBG-160-60B
HBG-160-60B MEAN WELL
HBG-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 156W 60V 2.6A IP67 CC adj by cable
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 36-60V 2.6A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm), Voltage - Output: 36 ~ 60V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.6A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 156 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-160-60B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160-60B HBG-160-60B Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/2.6А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-60B HBG-160-60B Виробник : MEAN WELL HBG-160-spec.pdf AC/DC, 156W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/2.6А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160-60B HBG-160-60B Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-160-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 36-60V 2.6A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 36 ~ 60V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, TUV
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.6A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 156 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV