HBG-160P-36B
HBG-160P-36B MEAN WELL USA Inc.
HBG-160P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 4.4A
на замовлення 8 шт:
Написати відгук
AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+45 C, PCB, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-160P-36B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160P-36B HBG-160P-36B Виробник : MEAN WELL HBG-160P-SPEC.PDF AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+45 C, PCB, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160P-36B HBG-160P-36B Виробник : MEAN WELL HBG-160P-SPEC.PDF AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/4.4А, -40...+45 C, PCB, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160P-36B Виробник : MEAN WELL HBG-160P(DA)-SPEC-1292177.pdf LED Power Supplies 158.4W 36V 4.4A CV+CC adj by cable