HBG-160P-48A
HBG-160P-48A MEAN WELL USA Inc.
HBG-160P-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV ACDC 28.8-48V 3.3A
Features: OTP, OVP, SCP
Packaging: Tray
Size / Dimension: 4.91" Dia x 1.34" H (124.6mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 28.8 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 3.3A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 158 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 24 шт:
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 28.8-48V 3.3A, Features: OTP, OVP, SCP, Packaging: Tray, Size / Dimension: 4.91" Dia x 1.34" H (124.6mm x 34.0mm), Voltage - Output: 28.8 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 3.3A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 158 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-160P-48A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-160P-48A HBG-160P-48A Виробник : MEAN WELL HBG-160P-SPEC.PDF AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/3.3А, -40...+45 C, PCB Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160P-48A HBG-160P-48A Виробник : MEAN WELL HBG-160P-SPEC.PDF AC/DC, 158.4W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/3.3А, -40...+45 C, PCB Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-160P-48A HBG-160P-48A Виробник : MEAN WELL HBG-160P-spec.pdf LED Power Supplies 158.4W 48V 3.3A CV+CC Adj W/Pot