HBG-200-36A
HBG-200-36A MEAN WELL USA Inc.
HBG-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 5.5A
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP65
Efficiency: 92%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 5.5A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 198 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 12 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 5.5A, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP65, Efficiency: 92%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 5.5A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 198 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-200-36A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-200-36A HBG-200-36A Виробник : MEAN WELL HBG-200%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 198W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/5.5А, -40...+85 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-200-36A HBG-200-36A Виробник : MEAN WELL HBG-200%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 198W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/5.5А, -40...+85 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-200-36A HBG-200-36A Виробник : MEAN WELL HBG-200-spec.pdf LED Power Supplies 198W 36V 5.5A Io adj w/pot CV+CC