HBG-200-48B
HBG-200-48B MEAN WELL
HBG-200-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 196.8W 48V 4.1A Dimming CC+CV
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 28.8-48V 4.1A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm), Voltage - Output: 28.8 ~ 48V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 93%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 4.1A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 197 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-200-48B HBG-200-48B Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-200-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 28.8-48V 4.1A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 5.97" Dia x 2.62" H (151.7mm x 66.5mm)
Voltage - Output: 28.8 ~ 48V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 93%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 4.1A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 197 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-200-48B HBG-200-48B Виробник : MEAN WELL HBG-200%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 196.8W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/4.1А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-200-48B HBG-200-48B Виробник : MEAN WELL HBG-200%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 196.8W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/4.1А, -40...+85 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт