Продукція > MEAN WELL > HBG-200-60AB
HBG-200-60AB
HBG-200-60AB MEAN WELL
HBG-200%28DA%29-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 198W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/3.3А, -40...+85 C, IP65, Io adjustable and 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 198W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/3.3А, -40...+85 C, IP65, Io adjustable and 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-200-60AB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-200-60AB HBG-200-60AB Виробник : MEAN WELL HBG-200%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 198W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 60V/3.3А, -40...+85 C, IP65, Io adjustable and 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-200-60AB HBG-200-60AB Виробник : MEAN WELL LED Power Supplies 198W 60V 3.3A Io adj w/dim CC+CV