Продукція > MEAN WELL > HBG-240-24DA
HBG-240-24DA
HBG-240-24DA MEAN WELL
HBG-240%28DA%29-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/10А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/10А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67, DALI dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-240-24DA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240-24DA HBG-240-24DA Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 24V/10А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67, DALI dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-24DA Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-240-spec.pdf Description: LED DRIVER CC 240W
HBG-240-24DA HBG-240-24DA Виробник : MEAN WELL HBG-240-spec.pdf LED Power Supplies 240W 24V 10A CV+CC DALI control