HBG-240-36
HBG-240-36 MEAN WELL
HBG-240%28DA%29-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
Написати відгук
AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-240-36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240-36 HBG-240-36 Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-36 HBG-240-36 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-240-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A
HBG-240-36 HBG-240-36 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714245_1-2552214.pdf LED Power Supplies 240W 36V 6.7A CC IP67 W/Cable