HBG-240-36A
HBG-240-36A MEAN WELL
MWEC_S_A0011714245_1-2552214.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 240W 36V 6.7A CC IP65 W/Potentiometer
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.
Інші пропозиції HBG-240-36A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240-36A HBG-240-36A Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP65 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-36A HBG-240-36A Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP65 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-36A HBG-240-36A Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-240-spec.pdf Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A