HBG-240-36B
HBG-240-36B MEAN WELL USA Inc.
HBG-240-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A
Packaging: Box
Features: OCP, OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm)
Voltage - Output: 21.6 ~ 36V
Type: Constant Current, Voltage
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Ratings: IP67
Efficiency: 92.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 6.7A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 240 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DVR CC/CV ACDC 21.6-36V 6.7A, Packaging: Box, Features: OCP, OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm), Voltage - Output: 21.6 ~ 36V, Type: Constant Current, Voltage, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Ratings: IP67, Efficiency: 92.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 6.7A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 240 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240-36B HBG-240-36B Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714245_1-2552214.pdf LED Power Supplies 240W 36V 6.7A CC IP67 W/Cable
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
HBG-240-36B HBG-240-36B Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-36B HBG-240-36B Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 36V/6.7А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67, 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт