HBG-240-48
HBG-240-48 MEAN WELL
2867364.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - HBG-240-48 - LED-Treiber, 240 W, 48 VDC, 5 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 90 V
tariffCode: 85044083
rohsCompliant: YES
Ausgangsspannung, max.: 48VDC
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Ausgangsstrom: 5A
usEccn: EAR99
Eingangsspannung, max.: 305V
euEccn: NLR
LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung
Eingangsspannung, min.: 90V
Produktpalette: HBG-240
productTraceability: No
Anwendungen für das Netzteil: -
Ausgangsleistung, max.: 240W
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MEAN WELL - HBG-240-48 - LED-Treiber, 240 W, 48 VDC, 5 A, Konstantstrom, Konstantspannung, 90 V, tariffCode: 85044083, rohsCompliant: YES, Ausgangsspannung, max.: 48VDC, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Ausgangsstrom: 5A, usEccn: EAR99, Eingangsspannung, max.: 305V, euEccn: NLR, LED-Treiber-Modus: Konstantstrom, Konstantspannung, Eingangsspannung, min.: 90V, Produktpalette: HBG-240, productTraceability: No, Anwendungen für das Netzteil: -, Ausgangsleistung, max.: 240W, SVHC: No SVHC (10-Jun-2022).
Інші пропозиції HBG-240-48
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-240-48 HBG-240-48 Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/5А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67 Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-48 HBG-240-48 Виробник : MEAN WELL HBG-240%28DA%29-spec.pdf AC/DC, 240W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 48V/5А, розміри 191.5x69 мм, -40...+75 C, IP67 Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-240-48 HBG-240-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-240-spec.pdf Description: LED DRVR CC/CV AC/DC 28.8-48V 5A
HBG-240-48 HBG-240-48 Виробник : MEAN WELL MWEC_S_A0011714245_1-2552214.pdf LED Power Supplies 240W 48V 5A CC IP67 W/Cable