HBG-60-1400P
HBG-60-1400P MEAN WELL USA Inc.
HBG-60P.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-43V 1.4A
Features: OCP, OTP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.90" Dia x 1.02" H (99.0mm x 26.0mm)
Voltage - Output: 28 ~ 43V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 75°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Power (Watts): 60 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 28-43V 1.4A, Features: OCP, OTP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.90" Dia x 1.02" H (99.0mm x 26.0mm), Voltage - Output: 28 ~ 43V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 75°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Power (Watts): 60 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBG-60-1400P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-60-1400P HBG-60-1400P Виробник : MEAN WELL HBG-60-P-spec.pdf AC/DC, 60.2W, Вхід: 90-295VAC/127-417VDC, Вихід: 910-1400mA/28...43V, розміри 99x26 мм, -40...+70 С, PCB type Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBG-60-1400P HBG-60-1400P Виробник : MEAN WELL HBG-60-P-spec.pdf AC/DC, 60.2W, Вхід: 90-295VAC/127-417VDC, Вихід: 910-1400mA/28...43V, розміри 99x26 мм, -40...+70 С, PCB type Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
товару немає в наявності
HBG-60-1400P HBG-60-1400P Виробник : MEAN WELL HBG-60P.pdf LED Power Supplies 60.2W 1400mA 28-43V CC LED PS PCB type