HBG-60-2100
HBG-60-2100 MEAN WELL
HBG-60-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 60.9W 2100mA 19-29V CC LED PS enclosed
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-29V 2.1A, Features: OCP, OTP, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.33" Dia x 2.26" H (110.0mm x 57.5mm), Voltage - Output: 12 ~ 29V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC, Efficiency: 89%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.1A, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 61 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBG-60-2100 HBG-60-2100 Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBG-60-spec.pdf Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-29V 2.1A
Features: OCP, OTP
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.33" Dia x 2.26" H (110.0mm x 57.5mm)
Voltage - Output: 12 ~ 29V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, ENEC
Efficiency: 89%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.1A
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 61 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV