Продукція > MEAN WELL > HBGC-300-L-AB
HBGC-300-L-AB
HBGC-300-L-AB MEAN WELL
HBGC-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
LED Power Supplies 301.6W 116-232V 1400mA CP 3in1 dim
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm), Voltage - Output: 116 ~ 232V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 94.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 302 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBGC-300-L-AB HBGC-300-L-AB Виробник : MEAN WELL USA Inc. HBGC-300-spec.pdf Description: 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm)
Voltage - Output: 116 ~ 232V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 94.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 302 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
HBGC-300-L-AB HBGC-300-L-AB Виробник : MEAN WELL HBGC-300-spec.pdf AC/DC, 301.6W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 650…2170mA/116…232V, розміри 191.5x69 мм, -40...+80 С, IP67, Io adj. and 3-in-1 dimming Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBGC-300-L-AB HBGC-300-L-AB Виробник : MEAN WELL HBGC-300-spec.pdf AC/DC, 301.6W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 650…2170mA/116…232V, розміри 191.5x69 мм, -40...+80 С, IP67, Io adj. and 3-in-1 dimming Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт