HBGC-300-M-A
HBGC-300-M-A MEAN WELL USA Inc.
HBGC-300-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI
Packaging: Box
Features: OTP, OVP, SCP
Size / Dimension: 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm)
Voltage - Output: 58 ~ 116V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 305VAC
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus
Ratings: IP67
Efficiency: 93.5%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 2.8A
Dimming: Analog, PWM
Voltage - Input (Min): 90VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 302 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 18 шт:
Написати відгук
Description: 300W CONSTANT POWER MODE LED DRI, Packaging: Box, Features: OTP, OVP, SCP, Size / Dimension: 7.54" Dia x 2.72" H (191.5mm x 69.0mm), Voltage - Output: 58 ~ 116V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 305VAC, Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, Ratings: IP67, Efficiency: 93.5%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 2.8A, Dimming: Analog, PWM, Voltage - Input (Min): 90VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 302 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Інші пропозиції HBGC-300-M-A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBGC-300-M-A HBGC-300-M-A Виробник : MEAN WELL HBGC-300-spec.pdf AC/DC, 301.6W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 1300…4330mA/58…116V, розміри 191.5x69 мм, -40...+80 С, IP67, Io adj. Група товару: AC/DC-перетворювачі для LED Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBGC-300-M-A HBGC-300-M-A Виробник : MEAN WELL HBGC-300-spec.pdf AC/DC, 301.6W, Вхід: 90-305VAC/127-431VDC, Вихід: 1300…4330mA/58…116V, розміри 191.5x69 мм, -40...+80 С, IP67, Io adj. Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
HBGC-300-M-A HBGC-300-M-A Виробник : MEAN WELL HBGC-300-spec.pdf LED Power Supplies 301.6W 58-116V 2800mA CP Adj w/pot