Продукція > MAX ECHO > HBWS1608-2N0S
HBWS1608-2N0S
HBWS1608-2N0S Max Echo
HBWS-1608.pdf
Виробник: Max Echo
Description: FIXED IND 2NH 700MA 80 MOHM SMD
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Q @ Freq: 16 @ 250MHz
Frequency - Self Resonant: 6.9GHz
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 250 MHz
Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric)
Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm)
Inductance: 2 nH
Current Rating (Amps): 700 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 2NH 700MA 80 MOHM SMD, Tolerance: ±0.3nH, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Size / Dimension: 0.063" L x 0.041" W (1.60mm x 1.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Q @ Freq: 16 @ 250MHz, Frequency - Self Resonant: 6.9GHz, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 250 MHz, Supplier Device Package: 0603 (1608 Metric), Height - Seated (Max): 0.041" (1.05mm), Inductance: 2 nH, Current Rating (Amps): 700 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HBWS1608-2N0S HBWS1608-2N0S Виробник : Max Echo HBWS-1608.pdf Description: FIXED IND 2NH 700MA 80 MOHM SMD
Tolerance: ±0.3nH
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 16 @ 250MHz
Material - Core: Ceramic
Inductance: 2 nH
Current Rating (Amps): 700 mA