Продукція > PANASONIC > HC2-HL-AC115V
HC2-HL-AC115V
HC2-HL-AC115V Panasonic
ds_61c04_en_hc.pdf
Виробник: Panasonic
Relays 115VAC 7A DPDT(27.2mm 20.8mm 35.2mm) Plug-In General Purpose Relay Automotive
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 115VAC, Operating Temperature: -50°C ~ 60°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 11.4 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 7 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 34.5 VAC, Must Operate Voltage: 92 VAC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.
Інші пропозиції HC2-HL-AC115V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2-HL-AC115V HC2-HL-AC115V Виробник : Panasonic Electric Works HC_Series_2018.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 115V
Packaging: Bulk
Features: Lighted Indicator
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 115VAC
Operating Temperature: -50°C ~ 60°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 11.4 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Alloy
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 7 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 34.5 VAC
Must Operate Voltage: 92 VAC