Продукція > NAIS > HC2-HL-DC12V
HC2-HL-DC12V NAIS
HC_Series_2018.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V, Packaging: Bulk, Features: Lighted Indicator, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -50°C ~ 60°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 75 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Alloy, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 7 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9.6 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 5 ms.
Інші пропозиції HC2-HL-DC12V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2-HL-DC12V HC2-HL-DC12V Виробник : Panasonic Electric Works HC_Series_2018.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 12V
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -50°C ~ 60°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 75 mA
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 7 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9.6 VDC