HC2B025102
HC2B025102 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 1000uF 20% 25V -55degC ~ 85degC 0.281" Dia x 0.641" L
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції HC2B025102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2B025102 HC2B025102 Виробник : Evans Capacitor Company HyCap-Datasheet-081021.pdf Description: CAP TANT 1000UF 20% 25V AXIAL