HC2B060331
HC2B060331 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 60 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: B, Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 60 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2B060331 HC2B060331 Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Tantalum Capacitors - Wet 330uF 20% 60V -55degC ~ 85degC 0.281" Dia x 0.641" L