HC2B075221HT
HC2B075221HT Quantic Evans
HyCap_High_Temp_Datasheet_081021_56519606.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 45 V
на замовлення 28 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.281" Dia x 0.641" L (7.14mm x 16.28mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: B, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 45 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2B075221HT HC2B075221HT Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Tantalum Capacitors - Wet 220uF 20% 75V -55degC ~ 200degC 0.281" Dia x 0.641" L