HC2D050152HT
HC2D050152HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 1500uF 20% 50V -55degC ~ 200degC 0.375" Dia x 1.062" L
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук