HC2D075102
HC2D075102 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 1000uF 20% 75V -55degC ~ 85degC 0.375" Dia x 1.062" L
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Інші пропозиції HC2D075102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2D075102 HC2D075102 Виробник : Evans Capacitor Company HyCap-Datasheet-081021.pdf Description: CAP TANT 1000UF 20% 75V AXIAL