HC2D100471
HC2D100471 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2D100471 HC2D100471 Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Tantalum Capacitors - Wet 470uF 20% 100V -55degC ~ 85degC 0.375" Dia x 1.062" L