HC2D100471HT
HC2D100471HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 470uF 20% 100V -55degC ~ 200degC 0.375" Dia x 1.062" L
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук