HC2D150151
HC2D150151 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Tray
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 125 V
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Tray, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2D150151 HC2D150151 Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Tantalum Capacitors - Wet 150uF 20% 150V -55degC ~ 85degC 0.375" Dia x 1.062" L