Продукція > NAIS > HC2K-DC24V
HC2K-DC24V NAIS
DS_255_HC_Series.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис HC2K-DC24V NAIS
Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V, Packaging: Bulk, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -50°C ~ 70°C, Termination Style: Plug In, Relay Type: General Purpose, Coil Current: 51.1 mA, Coil Type: Latching, Dual Coil, Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Gold, Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 250VAC - Max, Must Operate Voltage: 19.2 VDC, Operate Time: 20 ms, Release Time: 50 ms, Part Status: Obsolete, Approval Agency: CSA, UR, VDE, Load - Max Switching: 750VA.
Інші пропозиції HC2K-DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC2K-DC24V HC2K-DC24V Виробник : Panasonic Electric Works DS_255_HC_Series.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Packaging: Bulk
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -50°C ~ 70°C
Termination Style: Plug In
Relay Type: General Purpose
Coil Current: 51.1 mA
Coil Type: Latching, Dual Coil
Contact Material: Silver Alloy, Cadmium Free, Gold
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 250VAC - Max
Must Operate Voltage: 19.2 VDC