HC3B060561
HC3B060561 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 560uF 20% 60V -55degC ~ 125degC 0.281" Dia x 0.641" L
Написати відгук