HC3B075331
HC3B075331 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 330uF 20% 75V -55degC ~ 125degC 0.281" Dia x 0.641" L
на замовлення 1 шт:
Написати відгук