HC3B075331HT
HC3B075331HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 330uF 20% 75V -55degC ~ 200degC 0.281" Dia x 0.641" L
Написати відгук