HC3B100221HT
HC3B100221HT Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 220uF 20% 100V -55degC ~ 200degC 0.281" Dia x 0.641" L
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук