HC3D050222
HC3D050222 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Description: Wet Tantalum
Tolerance: ±20%
Features: Hybrid Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Capacitance: 2.2 mF
Voltage - Rated: 50 V
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Tolerance: ±20%, Features: Hybrid Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Capacitance: 2.2 mF, Voltage - Rated: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC3D050222 HC3D050222 Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Tantalum Capacitors - Wet 2200uF 20% 50V -55degC ~ 125degC 0.375" Dia x 1.062" L