HC3D100681
HC3D100681 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 680uF 20% 100V -55degC ~ 125degC 0.375" Dia x 1.062" L
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Wet Tantalum, Packaging: Retail Package, Tolerance: ±20%, Features: Wet Tantalum, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Hermetically Sealed, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Manufacturer Size Code: D, Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 100 V.
Інші пропозиції HC3D100681
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC3D100681 Виробник : Quantic Evans HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf Description: Wet Tantalum
Packaging: Retail Package
Tolerance: ±20%
Features: Wet Tantalum
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.375" Dia x 1.062" L (9.52mm x 26.97mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Hermetically Sealed
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 600mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 680 µF
Voltage - Rated: 100 V