Продукція > NAIS > HC4-H-AC240V
HC4-H-AC240V NAIS
mech_eng_hc.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 5A 240VDC 4PDT PLUG IN.
Інші пропозиції HC4-H-AC240V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC4-H-AC240V HC4-H-AC240V Виробник : Panasonic Electric Works mech_eng_hc.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 240V
товару немає в наявності
HC4-H-AC240V HC4-H-AC240V Виробник : Panasonic Industrial Devices mech_eng_hc-1075885.pdf General Purpose Relays 5A 240VDC 4PDT PLUG IN