Продукція > NAIS > HC4-H-DC24V
HC4-H-DC24V NAIS
HC_Series_2018.pdf
Виробник: NAIS
07+
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
General Purpose Relays 5A 24VDC 4PDT PLUG-IN.
Інші пропозиції HC4-H-DC24V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC4-H-DC24V HC4-H-DC24V Виробник : Panasonic Electric Works HC_Series_2018.pdf Description: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 24V
товару немає в наявності
HC4-H-DC24V HC4-H-DC24V Виробник : Panasonic Industrial Devices HC_Series_2018.pdf General Purpose Relays 5A 24VDC 4PDT PLUG-IN