Продукція > ABRACON CORPORATION > HC49US-FF3F18-14.31818
HC49US-FF3F18-14.31818
HC49US-FF3F18-14.31818 Abracon Corporation
7hc49us_series.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 14.31818MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
HC49US-FF3F18-14.31818 HC49US-FF3F18-14.31818 Виробник : Abracon Corporation 7hc49us_series.pdf Crystal 14.31818MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole