Продукція > ABRACON CORPORATION > HC49USM-FF3F18-7.3728
HC49USM-FF3F18-7.3728
HC49USM-FF3F18-7.3728 Abracon Corporation
hc49usm.pdf
Виробник: Abracon Corporation
Crystal 7.3728MHz ±30ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 80Ohm 2-Pin HC-49/USM SMD
на замовлення 51 шт:
Написати відгук