HC4B050821
HC4B050821 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 820uF 20% 50V -55degC ~ 125degC 0.281" Dia x 0.641" L
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук