HC4D050272
HC4D050272 Quantic Evans
HyCap_Datasheet_081021_67478001.pdf
Виробник: Quantic Evans
Tantalum Capacitors - Wet 2700uF 20% 50V -55degC ~ 125degC 0.375" Dia x 1.062" L
Написати відгук